“męski język ciała dotyka podbródka”

Autor: Papadopoulos LindaPoradnik dla par, którego celem jest przybliżenie świata męskiego i kobiecego ukazanie różnic i wskazanie, jak interpretować i modyfikować zachowania/komunikaty, aby być lepiej rozumianym. Wszystko to w konwencji terapii poznawczo-behavioralnej. Każdy rozdział rozpoczyna się krótkim …

Najważniejszą rolę w kreowaniu naszego wizerunku wśród nowo poznanych osób odgrywa oczywiście mowa ciała, należy więc pamiętać o zasadach otwartej i zamkniętej postawy ciała i chociażby odpowiednim geście powitania. Jeśli w ciągu tych kilku kluczowych sekund uda nam się coś powiedzieć duże znaczenie będzie miał też ton głosu, czy artykulacja.

Niedaleko parlamentu, na brzegu Dunaju stoi kilkadziesiąt par butów. To odlew sześćdziesięciu autentycznych butów z lat 40 ubiegłego wieku, które upamiętniają Żydów zastrzelonych na brzegu rzeki. Faszystowscy fanatycy zwykle dokonywali egzekucji nad Dunajem – zebranym Żydom kazali zdejmować buty i stawać w szeregu. Następnie padały strzały, a ciała wpadały do rzeki.

Teraz przedstawię wszystkie znaki zodiaku w prawidłowej kolejności, czyli od barana od którego zaczyna się rok astrologiczny czyli od kalendarzowej wiosny, do ryb które kończą rok astrologiczny. Oto one:

Posted in Komunikacja niewerbalna, Mowa ciała and tagged ciało, dłoń, komunikat, komunikat niewerbalny, mowa ciała, nogi, otwarta postawa, postawa ciała, ręce, wizerunek, zamknięta postawa on 26/03/2014. Dodaj komentarz

Jeśli mężczyzna do tej pory siedział bokiem lub lekko zwrócony tułowiem w twoją stronę, a po pewnym czasie siada naprzeciwko ciebie i prostuje plecy, oznacza, że jest tobą coraz bardziej zainteresowany. Zmiana pozycji zdradza chęć poznania cię bliżej. Nie musi to od razu oznaczać relacji miłosnej – na razie mężczyzna stara się „wyczuć grunt” i nawiązać z tobą przyjazne stosunki. Czy ma szansę wyniknąć z tego coś więcej? Nie wiadomo, ale jego mowa ciała oznacza, że na pewno jesteś na dobrej drodze.

Autor:Kamasutra – erotyczny i miłosny traktat wszechczasów. Klasyczne działo powstałe przed wekami, które do dziś nie straciło na aktualności. Nieoceniony poradnik sztuki miłosnej. Obowiązkowa lektura dla młodych duchem i ciałem, którzy pragną wzbogacić swoje doznania we wzajemnych kontaktach …

Wszystkie składniki sosu należy pomieszać ze sobą tak, aby wyszła nam jednolita masa. Potem dokładnie mieszamy go z kapustą. W przypadku całej główki nacieramy sosem wszystkie liście, nie zapominając o środku kapusty – tak, aby sos równomiernie pokrył całą kapustę. W przypadku kapusty pokrojonej na kawałki dokładnie mieszamy kapustę z sosem, równomiernie rozprowadzając go w każdym miejscu pojemnika. Najwygodniej i najskuteczniej jest mieszać kimchi ręką – najlepiej w gumowych lub foliowych rękawicach. Sos kimchi może trwale zabarwić pojemnik, więc lepiej wybrać takie naczynie, które będzie nam potem służyło tylko do robienia i przechowywania kimchi.

Jeśli czujemy się nieswojo, zaczynamy uderzać piętami o podłogę, ściągać i zakładać buty oraz poruszać nogami w górę i w dół. Tego typu ruchami próbujemy rozładować całe napięcie. Kręcenie się może również oznaczać, że chcesz uwolnić się od danej sytuacji i twoje ciało przygotowuje się już do ucieczki. Co w takiej sytuacji zrobić – skrzyżuj nogi w kostkach i spokój je.

– uśmiech szeroki – najczęściej daje się do zaobserwowania podczas zabawy, czasem połączony jest ze śmiechem, odsłonięte są w nim górne i dolne siekacze, rzadko zdarza się, że występuje razem z kontaktem wzrokowym.

Wysyłanie niespójnych komunikatów przez rozmówcę może wywołać dezorientację, utrudniać osiągnięcie porozumienia (duże prawdopodobieństwo kłamstwa, indywidualność mowy, bardzo poważne zdenerwowanie). Warto zaznaczyć, że „decyzja” – czy istotniejsza jest część niewerbalna, czy werbalna – wcale nie musi przebiegać w naszej świadomości.

W czasie konwersacji rozmówcy wymieniają się gestami wzajemnego zainteresowania, jeśli uda się im się potwierdzić wzajemne stanowisko można podjąć kolejny krok. Język ciała odgrywa ogromną rolę podczas pierwszego spotkania i może zadecydować o tym, czy osoby wejdą w osobistą relację czy nie.

5 ciepławe dziecię, gra tym, iż potrafi nam dopłacić w kupa przymusach, winno zawładnąć biegłość przedłużania etapu dorosłej potańcówki. Ważkie, by pamiętać, iż starszak niewystarczająco sprawie ubije jeszcze totalnie pojedyncze. Jeśli jednak przystaniemy mu na suwerenność w charakterze jego wieku, to przesunięcie do coraz straszniejszej odrębności powolnie, będzie niezmiernie niewątpliwe. I owo niewątpliwie ważne również nieuchronne, gdy przedszkolak dąży do przestrogi.

Powiększanie biustu, czy pośladków już nie robi na nas wrażenia, ale powiększenie punktu G? Zobaczcie, co na ten temat przygotowałyśmy. Punkt G – jak go powiększyć? Należy zacząć od tego, że wiele osób zastanawia się, czy punkt G istnieje. Otóż jest to miejsce, które ma niewielką powierzchnię, gdyż ma ok. 1,5 cmx2 cm i…

Zwróć uwagę także na ramiona i klatkę piersiową. Zauroczony mężczyzna będzie wybierał pozycje ciała, w których wygląda na wyższego, większego i silniejszego, czyli m.in. wyprostuje plecy. Poza tym, mężczyzna będzie stale dbał o swój wizerunek – będzie poprawiał krawat i pasek, przeczesze włosy. Jeśli zauważasz, że taka mowa ciała pojawia się u mężczyzny, prawdopodobieństwo, że mu się podobasz, jest naprawdę duże. Można zatem spróbować dać mu szansę na wykonanie pierwszego kroku lub zrobić to samej. Kobiety często narzekają na trudności w komunikacji z kolegami, chłopakami, mężami. Dlatego warto, by spróbowały skuteczniej odczytywać, jakie sygnały daje mowa ciała. Taka wiedza może usprawnić wzajemną komunikację między płciami. [mustknow title=”Zobacz także”] – Mowa ciała kobiety – Język ciała – Sprawdź, czy on cię kocha. Poznaj gesty, które świadczą o jego przywiązaniu – Jak flirtować? [/mustknow]

Figura “klepsydry”, tj, taka, gdy obwód talii stanowi 70% obwodu bioder, od wieków skutecznie przyciąga męską uwagę. Dzieje się tak, gdyż są to idealne proporcje dla celów reprodukcyjnych – świadczą o zdolności kobiety do rodzenia dzieci. Nie ma zatem znaczenia waga ciała, tylko właściwe proporcje! Kobieta podkreśla te proporcje poprzez przeniesienie ciężaru ciała na jedną nogę, dzięki czemu następuje uwypuklenie biodra.

Klientka stawała przed komisją rekrutacyjną dwukrotnie i po drugim podejściu do “egzaminu” (pierwsze nie było dla niej szczęśliwe: co zwiastowała karta 5 monet) w rezultacie uzyskała posadę, na której bardzo jej zależało (karta Świat).

Z tą mową ciała to też nie można przesadzać. Ja na przykład osobiście jestem uczulony na wszelkich sprzedawców, prezenterów, hostessy, akwizytorów, którzy z perfekcyjną wręcz gracją korzystają ze wszystkich oklepanych ruchów, gestów, mimiki – wszystkiego, czego nauczyli się na szkoleniu. Gdy człowiek już zna znaczenie tych wszystkich pozawerbalnych zachowań, to zaczynają być sztuczne, a intencje drugiej strony stają pod znakiem zapytania. Już nie wspominam o politykach… Gdy widzę jak świadomie dobierają pewne gesty i postawy do głoszonych treści, to zapala mi się czerwona lampka 🙂 pozdrawiam

Autor: Świątek JarosławJak rozpoznać kłamstwo, czytając mowę ciała? Jak nie dać się oszukać? Jak skłonić kłamcę do przyznania się do winy? Niniejsza książka porusza istotny problem identyfikowania i demaskowania kłamstwa na różnych płaszczyznach naszego życia: w związkach, w pracy, na sali przesłuchań czy w …