“język ciała człowieka capricorn zakochany”

10. Patrz poniżej – nie stój bezpośrednio twarzą w twarz z inną osobą, nachyl głowę lekko w dół i patrz prosto w oczy z takiej pozycji. Zmarszcz brwi i zmruż nieznacznie oczy (osobiście nie robię już teraz tego ostatniego, ale jest to dość skuteczne)

Po drodze robię przystanki, by „dobić się” widokami. Ludzie usypują przy szlaku kopczyki. Nie jestem jednak pewna, czy we mgle, można by za ich pomocą, trafić do dolnej stacji kolejki. Jest tak pięknie. Pogoda dopisuje. Jestem sama na szlaku, choć po pewnym czasie dogania mnie grupa Francuzów. Jest już nieco późno, na szlak wyszłam o 13.20. Zazwyczaj o tej godzinie zaczynam myśleć o schodzeniu w doliny. Przez moją radość z bycia w górach, przebija myśl o tym, by zamiast schodzić tym samym szlakiem, to kupić bilet na kolejkę w dół. Póki co, idę wciąż do góry…

Jeśli mężczyzna uznał Cię za interesującą, będzie szukał kontaktu. Zwracaj więc uwagę, jak daleko od Ciebie znajduje się mężczyzna. Im jest bliżej, tym jego stosunek do Ciebie jest cieplejszy. Może chcieć sprawdzić twoją reakcję – czy dobrze się czujesz, gdy on znajduje się blisko. Sama możesz także sprawdzać w ten sposób reakcje mężczyzn. Jeśli przysuniesz się do mężczyzny, a on się odsunie, to raczej nie pragnie z Tobą bliższych relacji, a jeśli w odpowiedzi, sam przysunie się jeszcze bliżej, może to oznaczać, że Cię lubi. Świadomie bądź nieświadomie odczytał twój sygnał i wysyła Ci odpowiedź.

Autor: Birgit Frohn, Claudia Praxmayer, dr Johann Sie…Bo w Tobie jest seks Jak odzyskać radość z seksu? Jak poprawić relacje w związku? Czego potrzebuje Twoje ciało? Jak być zdrową, szczęśliwą i usatysfakcjonowaną? „Odpowiedzią jest miłość”– ale w oczekiwaniu na odpowiedź seks stawia nowe pytania Woody Allen Stres w pracy, nadmiar obowiązków, …

Tomek w wieku 18 lat załamał się z powodu zbyt małego członka. Chłopaki w sieci pisali, że jeśli nie masz 18 cm w spodniach, to nie masz z czym startować do chłopaka. Jego penis ma 14 cm i mieści się w średniej krajowej europejczyków. Jednak w środowisku homoseksualistów im większy penis, tym facet jest bardziej atrakcyjny dla innych. Przez trzy lata Tomek nie umawiał się z chłopakami. Dopiero później zrozumiał, że potrzebuje kogoś bliskiego. Kiedy poszedł na randkę naglę zaczął się całować, a ręka jego potencjalnego partnera szybko osunęła się na jego krocze. Wtedy Tomek się wystraszył i poczuł wstyd, bo jeśli gościu rozpiął by mu rozporek i zobaczył jego maleństwo, to spaliłby się ze wstydu. Spanikowany mężczyzna uciekł i nigdy nie odezwał się do tego mężczyzny. Przez kolejnych kilka miesięcy nie umawiał się z nikim. Swoje potrzeby załatwiał samodzielnie oglądając produkcje pornograficzne. Widząc duże penisy zdał sobie sprawę, że już nigdy w życiu nie będzie mu dane uprawianie seksu.

Panny są pedantyczne, dokładne i wyrafinowanie, kochają porządek, czystość i higienę, czasem przejawiają arystokratyczną rezerwę i uwielbienie dla konwenansów. Osoby spod znaku Panny są zazwyczaj uważne, bystre, krytyczne, rozsądne, cierpliwe, praktyczne. Są zwolennikami i obrońcami zastanego porządku rzeczy i mają skłonność do konserwatyzmu we wszystkich aspektach życia. Wydają się emocjonalnie zimne przez nawyk Panien do tłumienia naturalnej życzliwości, co może negatywnie wpływać na ich relacje z innymi. Ale ten pozorny brak emocji to tylko przykrywka. Panny boją się dawać upust swoim uczuciom ponieważ nie ufają ludziom ani nie wierzą w swoją umiejętność oceny innych. Są świadome swoich wad i braków, dlatego do perfekcji opanowały sztukę kamuflażu, skutecznie ukrywając swoją empatię dla innych i obawy pod płaszczem obojętności, rzeczowości i dystansu. Panny kobiety jak i mężczyźni posiadają duży urok osobisty i godność. W małżeństwie są bardzo czułymi partnerami i kochającymi rodzicami.

Moj maz ma aktualnie ten aspekt na ascendencie w skorpionie. W jego zyciu pojawilo sie wiecej aktywnosci fizycznej, zintensyfikowa…l swoje treningi, chodzi czesciej na silownie, itd. Pojawily sie takze w jego glowie nowe postanowienia, gdyz tranzyty planet na Ascendencie, wyznaczaja nowe poczatki, nowy etap, nowe postanowienia. Podczas tego aspektu jest bardzo w zyciu zabiegany, aktywny. Nawet dosc nerwowy, gdyz w pracy ma sporo stresu, ktory powoduje w nim nerwowosc, czego efektem jest brak cierpliwosci do niektorych spraw. Jest popedliwy i narwany (szczegolnie w jego dzialaniach jakie teraz wykonuje w pracy). Mars na asc mobilizuje go do parcia do przodu, odwaznych i ryzykonwych przedsiewziec, jest nieustraszony (skorpion).

„Tak jak święci i sprawiedliwi nie mogą wznieść się ponad to najwznioślejsze, co jest w każdym z was, tak samo źli i słabi nie mogą spaść poniżej najpodlejszego, które jest także w was.” – Khalil Gibran

Wiele osób w dalszym ciągu nie docenia roli komunikacji niewerbalnej. Dzieje się tak między innymi, przez fakt, że cały system edukacyjny, przez który przechodzi człowiek w naszym kręgu kulturowym, kładzie główny nacisk na słowo mówione i pisane. Mało jest w naszym wykształceniu wzmianek o mowie ciała i języku gestów. Wspomina się o tym dopiero na studiach, na zajęciach z psychologii komunikacji. Niemniej jednak niewerbalne i często nieuświadomione aspekty naszego zachowania istnieją, co więcej mają wpływ na odbiór naszej kandydatury oraz siłę zniekształcenia tego co mówimy. Warto jest więc poznać, co oprócz naszych słów ma wpływ na wynik rozmowy kwalifikacyjnej a następnie dokładnie wyćwiczyć te elementy.

Na moment jeszcze wrócę do kwestii transportu w Dubaju. Są dwie obserwacje, którymi chciałbym się podzielić. Przede wszystkim metro posiada górną granicę opłat. Jeżdżąc jednego dnia po Dubaju metrem nie zapłacimy więcej niż 14 AED (około11-12pln) Każdy kolejny przejazd powyżej tej kwoty jest już gratis. Dość ciekawe rozwiązanie zdecydowanie ułatwiające zwiedzanie miasta.

Autor: Connell Cowan, Gail ParentStrategie tworzenia trwałych i pełnych miłości związków — mądrości zaczerpnięte od starożytnego wojownika! Wojna zwana miłością Przestrzegaj istniejących reguł i twórz własne zasady Poznaj mocne i słabe strony Twojego miłosnego umysłu Stosuj strategie pozwalające wygrywać i unikać …

Podobnie dzieje się też jeżeli chodzi o doświadczenia danego, określonego mężczyzny – często uwodzi on z sukcesem jedną kobietę, przypomina sobie „Jak do niej zagadałem” i „O czym z nią rozmawiałem” – próbuje zrobić „to samo” z następną kobietą…i odnosi spektakularną porażkę – ponownie, jego błędem jest to, że starał się znaleźć przyczynę pierwotnego sukcesu w słowach wypowiadał, będąc nieświadomym tego, że zadziałał tam sposób w jaki się zachowywał i mowa ciała w tamtej sytuacji.

The health and vigor are incredibly of great consequence! We’re focused on alleviating anyone where ever you’re on; whether or not you might be definitely recoil a capability routine or maybe a seasoned health and fitness “fighter”, your objective is usually to cause anyone the best up-to-date in rank, allot you another “relocate” for your workout skill, next provide you with precisely how to hold your footing associated with health insurance and fitness popular stock, the complete while assisting one to encounter your health and health objectives.

Kościół w Rjukan, zbudowany w 1915 r. z kamienia. Przeznaczony na 350 miejsc. Architektami są Carl i Jorgen Berner. W 1965 r. kościół został spalony w związku z nagrywaniem filmu “Bohaterowie z Telemarku”. Odbudowany w latach 1965-68.

Niektórzy politycy po niejasnościach, związanych z wyborami, mogą pokazać innym zdecydowany gest “victorii”. Warto jednak wiedzieć, że gest, który w Polsce oznacza zwycięstwo, może być bardzo obraźliwy np. a Wielkiej Brytanii czy Australii, gdy odwrócimy dłoń, tzn. gdy wnętrze dłoni będzie skierowane w naszym kierunku (odwrotnie niż na zdjęciu). Skandalem zakończyło się w brytyjskiej Izbie Lordów wyciągnięcie ręki z tym gestem przez lady Trumpington. Gdy były minister obrony mówił o pokoleniu, które uczestniczyło w I Wojnie Światowej, wskazał na siedzącą obok baronessę i odniósł się do ich podeszłego wieku, baronessa obraźliwym geście pokazała lordowi Kingowi dwa palce, po czym spokojnie wróciła do czytania notatek. Zrobiła to szybko, ale jednak 🙂

Rjukan leży nad rzeką Måna. To ośrodek przemysłu chemicznego z elektrownią wodną. To tu, w czasie II wojny światowej, Niemcy produkowali na skalę przemysłową tzw. ciężką wodę. Cóż to takiego? To woda, w której część atomów wodoru stanowi izotop, czyli deuter, którego jądro to proton i neutron. Współcześnie stosowana jest jako moderator w reaktorach atomowych. W czasie wojny była potrzebna Niemcom do prac nad bronią jądrową. Z tego też powodu, miasto atakowali alianci, co przyjęło się pod nazwą „Bitwa o ciężką wodę”. W 1942 r. Brytyjczycy wysłali jednostki specjalne w celu zniszczenia fabryki izotopu Vemork, niedaleko Rjukan. Misja skończyła się katastrofą, samoloty uderzyły w zbocza gór. W 1943 r. fabrykę uszkodzili norwescy komandosi, jednak pilot pomylił cel. Po kilku dniach doszło jednak do sabotażu na terenie fabryki, dzięki któremu udało się zniszczyć urządzenia do produkcji. Pomimo szybkiej odbudowy, znów przylecieli, tym razem Amerykanie. Po tym nalocie, hitlerowcy zamierzali przenieść zapasy ciężkiej wody do Niemiec, jednak w 1944 r. ewakuacja na promie SF „Hydro”, skończyła się zatopieniem wszystkiego w jeziorze Tinnsjå przez ruch oporu.

Czy wiesz, że ze słów czerpiemy tylko siedem procent wiedzy o drugim człowieku? Trzydzieści osiem procent wnioskujemy z tonu jego głosu, a najwięcej, bo ponad połowę informacji, przekazuje nam ciało rozmówcy ?– czyli jego postawa, mimika oraz gesty. Warto zatem wiedzieć, jakie komunikaty kryją w sobie te pozasłowne przekazy. Znając ich wymowę, łatwo się bowiem zorientujesz, czy ktoś, kogo np. dopiero co poznałaś, to człowiek szczery, otwarty, życzliwie do ciebie nastawiony czy – przeciwnie – raczej skryty, nie koniecznie prawdomówny lub niechętny waszym dalszym kontaktom. Ale to nie wszystko! Powinnaś bowiem pamiętać, że także od mowy twojego ciała w znacznym stopniu zależy, jakie wrażenie wywrzesz na swoim rozmówcy. Twój wyraz twarzy czy nawet sam sposób, w jaki się z kimś witasz, może sprzyjać prowadzeniu sympatycznej konwersacji lub też… utrudniać wzajemną komunikację i działać na tę osobę wręcz zniechęcająco.

Po zrobieniu kimchi należy włożyć je do pojemnika, który szczelnie zamykamy i odstawiamy do lodówki, gdzie zacznie się proces fermentacji i „przeżerania” wszystkich składników. Tak zrobione kimchi jest już gotowe do jedzenia, ale najsmaczniejsze będzie dopiero następnego dnia, gdy wszystkie składniki się ze sobą połączą.